kitospaslaugos

Mūsų teikiamos paslaugos neapsiriboja vien standartinėmis procedūromis – esame itin lankstūs individualiems kliento poreikiams.

Viena iš dažniausiai mūsų klientų užsakomų paslaugų – dokumentacijos plano parengimas. Sudarydami šį planą, mes perimame į savo rankas visą organizacinį dokumentų valdymo procesą – bendradarbiaudami su Jūsų darbuotojais, nustatome numatomų turėti dokumentų bylų sąrašą, jų saugojimo terminus ir už bylos sudarymą bei saugojimą atsakingus asmenis.

Kita dažnai pasitaikanti paslauga, kurią teikiame – Dokumentų priėmimo–perdavimo aktas keičiantis įmonės vadovams, savininkams. Aktą sudarome įtraukdami visus įmonėje rengtus dokumentus, pagal susitarimą bylų lapus sunumeruojame, susiuvame, padarome vidaus apyrašus. Toks aktas reikalingas atsakomybei tarp dokumentus perduodančiojo ir juos priimančio asmens padalyti.

Jei kraustotės iš vieno biuro į kitą, galime pasiūlyti dokumentų pervežimo paslaugą. Transportavimo metu garantuojame dokumentų saugumą ir konfidencialumą, o taip pat užtikrinsime, kad pervežti dokumentai liktų taip pat susisteminti kaip ir buvusiose patalpose.

Dokumentai, neapsaugoti nuo tiesioginės dienos šviesos, blunka, taigi galite prarasti Jums svarbią informaciją. Siūlome įsigyti itin patvarias archyvavimo dėžes, kurias be galo patogu naudoti net neišimant iš lentynų.

Likviduojamų ir bankrutuojančių įmonių dokumentų tvarkymas. Nutarėte likviduoti įmonę ar esate paskirtas bankroto administratoriumi? Sutvarkysime dokumentus vadovaudamiesi galiojančiomis taisyklėmis ir norminiais aktais, reglamentuojančiais dokumentų tvarkymą, apskaitą ir perdavimą tolimesniam saugojimui. Suderinsime dokumentų perdavimą atitinkamoje savivaldybėje, išvešime, pristatysime pažymą, Jums liks tik išregistruoti įmonę iš Juridinių asmenų registro.

Turite klausimų dėl dokumentų rengimo, tvarkymo, apskaitos, saugojimo termipakonsultuosimenų, dokumentacijos plano? Norėtumėte susikurti efektyvią dokumentų valdymo sistemą, bet nežinote, nuo ko pradėti? Susisiekite su mumis – suteiksime naudingos informacijos, pakonsultuosime.

GAUKITE PASIŪLYMĄ