DOKUMENTŲNAIKINIMAS

Gali būti, kad dalis Jūsų laikomų dokumentų Jums visai nereikalingi. Atlikę dokumentų vertės ekspertizę, pagal galiojančius dokumentų saugojimo terminus, o taip pat atsižvelgdami į įmonės politiką, nustatysime, kuriuos iš jų reikia saugoti toliau, o kuriuos – pats laikas sunaikinti.

Naikintiniems dokumentams parengsime dokumentų naikinimo aktą ir jame įtrauktus dokumentus konfidencialiai sunaikinsime. Dokumentų išvežimu taip pat pasirūpinsime mes! Transporto judėjimas pervežimo metu fiksuojmas GPS programoje.

Kodėl verta patikėti dokumentų tvarkymą mums?

  • Sumažinsime Jūsų darbuotojų laiko sąnaudas gilinantis į teisinius aktus, apibrėžiančius saugojimo terminus.
  • Apsaugosime Jūsų komercinę ir asmeninę informaciją, sunaikindami Jūsų dokumentus laikysimės konfidencialumo įsipareigojimų.
  • Sudarysime dokumentų naikinimo aktą – užfiksuosime faktą, kokie dokumentai buvo naudojami įmonėje ir kad jie sunaikinti laikantis dokumentų saugojimo terminų.
  • Sutaupysime Jūsų išlaidas saugojimo priemonėms (segtuvams, dėžėms). Priemones, tinkamas tolimesniam naudojimui, Jums grąžinsime.
  • Padėsime sutaupyti Jūsų biuro vietą, kurią užimtų nereikalingi dokumentai.

Kaip viskas vyksta?

1

DOKUMENTŲ ATRINKIMAS
NAIKINIMUI

2

NAIKINIMO AKTO
SUDARYMAS

3

NAIKINIMAS IR PERDAVIMAS
PERDIRBIMUI

4

SUNAIKINIMO PAŽYMOS
PATEIKIMAS

Jums pageidaujant, galime pasirūpinti dokumentų pervežimu į savo patalpas (naikinimo tikslu). Jei dokumentai saugomi pas mus, kiekvienų metų sausio mėnesį peržiūrime, kuriuos dokumentus jau galima naikinti, ir pateikiame dokumentų naikinimo aktą. Dokumentai naikinami tik gavus kliento patvirtinimą.

GAUKITE PASIŪLYMĄ